SİZİN İÇİN DERLEDİKLERİMİZ

 • Mayıs 18, 2024 Sağlık

  Anne karnında başlayan alerji savaşı, son yıllarda artan alerjik hastalıklar, özellikle çocuklarda büyük bir endişe kaynağı haline geldi. Alerjinin temellerini ise anne karnında atılıyor olabilir mi? Evet, yapılan araştırmalar anne beslenmesinin çocuklarda alerji gelişimi üzerinde önemli bir etkiye sahip olduğunu gösteriyor. Bilim insanları, bu sorunun cevabını anne beslenmesinde arıyor.

  Anne ve Bebek ,Litest Alerji ,Gıda İntolerans Testi
 • Mayıs 13, 2024 Sağlık

  Sağlıklı beslenme, genel zindelik ve refah için hayati önem taşır. Fakat bu yolculuk, gıda intoleransı gibi zorluklarla karşılaşanlar için daha çetin olabilir. Neyse ki, doğru bilgi ve yaklaşımla, bu engelleri aşmak ve beslenme hedeflerinize ulaşmak mümkündür.

  Sağlıklı Beslenme,Litest Alerji ,Gıda İntolerans Testi
 • Mayıs 04, 2024 Sağlık

  Bahar Yorgunluğunu Yaşamak, bahar ayları, doğanın canlanması ve sıcak havaların gelişiyle birlikte sevindirici bir mevsim olsa da, birçok kişi için yorgunluk, halsizlik ve alerjik reaksiyonlar gibi problemleri de beraberinde getirir. Özellikle sınav döneminde olan öğrenciler için bu durum daha da zorlayıcı olabilir. Bahar yorgunluğu ve alerjinin öğrencilerin konsantrasyonlarını, motivasyonlarını ve sınav performanslarını olumsuz etkilediği bilinmektedir.

  Bahar Alerjisi Nedenleri , Litest Alerji ,Gıda İntolerans Testi
 • Mayıs 01, 2024 Sağlık

  Bahar alerjisine neden olan etkenler nelerdir? Bu sorunun cevabı, bağışıklık sisteminizin neye karşı duyarlı olduğuyla yakından ilişkilidir.

  Bahar Alerjisi Nedenleri , Litest Alerji ,Gıda İntolerans Testi
  cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR