INCIA Erkekler İçin Natural Roll-On Deodorant 50 ml
INCIA Erkekler İçin Natural Roll-On Deodorant 50 ml
INCIA Erkekler İçin Natural Roll-On Deodorant 50 ml

INCIA Erkekler İçin Natural Roll-On Deodorant 50 ml

Marka : INCIA
İndirim Oranı : %33 İndirim
Fiyat : ₺269,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺180,00(KDV Dahil)

INCIA Roll-On gözenekleri kapatmaz ve terlemeye engel olmaz. Sadece kötü kokuları etkisiz hale getirir.

ADET

Artır Azalt

INCIA Erkekler İçin Doğal Roll-On 50 ml 

 

 

Ter kokusuna karşı etkilidir

INCIA Doğal Roll On içeriğinde bulunan doğal mineral tuzunun antibakteriyel ve terlemeyi engelleyen yapısı sayesinde ter kokusunu engeller. Doğal bir süreç olan terlemeye engel olmaz.

 

Terlemeye engel olmaz

Ter kokusunu azaltmak için kullanılan deodorant veya antiperspirantlarda ter salgısını sağlayan gözenekleri tıkayan pek çok kimyasal kullanılmaktadır. Bu sayede terleme ve terlemeye bağlı ter kokusu oluşumu engellenmektedir. Oysa ki terlemek insan vücudu için olması gereken doğal bir süreçtir. Terleme yoluyla insan vücudu birçok toksini dışarıya atabilmektedir. INCIA Doğal Roll On Deodorant terlemeye engel olmadan sadece ter kokusuna karşı etki gösterir.

Cidinizin florası ile uyumludur

Hassas yapıda olan koltukaltı bölgesi ile uyumlu olması için cildin doğal bir bileşeni olan skualen ve bitkisel gliserin ile desteklenmiştir. Skualen cilt dokusunda doğal olarak bulunan antioksidan bileşendir. Gliserin cildin nem tutma yeteneğini artırarak yıpranmaya karşı koruma sağlar.

Yapışkan his bırakmaz, kumaşlarda leke bırakmaz

INCIA Doğal Roll On yüksek miktarda su ihtiva eder bu sebeple yapışkanlık hissini ortadan kaldırır. Giysilerde oluşan beyaz ve sarı lekeler, birçok deodorantta bulunan terlemeyi düzenleyici pudraların kullanımından kaynaklanmaktadır. INCIA Doğal Roll On terlemeyi önlemek adına herhangi bir aktif içermez. Bu sebeple giysiler üzerinde herhangi bir birikme yapmadan bu renklerin oluşumuna sebebiyet vermez.

 

 

Etiketler
INCIA, INCIA Erkekler, INCIA Erkekler İçin, INCIA Erkekler İçin Natural, INCIA Erkekler İçin Natural Roll-On, INCIA Erkekler İçin Natural Roll-On Deodorant, INCIA Erkekler İçin Natural Roll-On Deodorant 50, INCIA Erkekler İçin Natural Roll-On Deodorant 50 ml, INCIA Erkekler İçin Natural Roll-On Deodorant ml, INCIA Erkekler İçin Natural Roll-On 50, INCIA Erkekler İçin Natural Roll-On 50 ml, INCIA Erkekler İçin Natural Roll-On ml, INCIA Erkekler İçin Natural Deodorant, INCIA Erkekler İçin Natural Deodorant 50, INCIA Erkekler İçin Natural Deodorant 50 ml, INCIA Erkekler İçin Natural Deodorant ml, INCIA Erkekler İçin Natural 50, INCIA Erkekler İçin Natural 50 ml, INCIA Erkekler İçin Natural ml, INCIA Erkekler İçin Roll-On, INCIA Erkekler İçin Roll-On Deodorant, INCIA Erkekler İçin Roll-On Deodorant 50, INCIA Erkekler İçin Roll-On Deodorant 50 ml, INCIA Erkekler İçin Roll-On Deodorant ml, INCIA Erkekler İçin Roll-On 50, INCIA Erkekler İçin Roll-On 50 ml, INCIA Erkekler İçin Roll-On ml, INCIA Erkekler İçin Deodorant, INCIA Erkekler İçin Deodorant 50, INCIA Erkekler İçin Deodorant 50 ml, INCIA Erkekler İçin Deodorant ml, INCIA Erkekler İçin 50, INCIA Erkekler İçin 50 ml, INCIA Erkekler İçin ml, INCIA Erkekler Natural, INCIA Erkekler Natural Roll-On, INCIA Erkekler Natural Roll-On Deodorant, INCIA Erkekler Natural Roll-On Deodorant 50, INCIA Erkekler Natural Roll-On Deodorant 50 ml, INCIA Erkekler Natural Roll-On Deodorant ml, INCIA Erkekler Natural Roll-On 50, INCIA Erkekler Natural Roll-On 50 ml, INCIA Erkekler Natural Roll-On ml, INCIA Erkekler Natural Deodorant, INCIA Erkekler Natural Deodorant 50, INCIA Erkekler Natural Deodorant 50 ml, INCIA Erkekler Natural Deodorant ml, INCIA Erkekler Natural 50, INCIA Erkekler Natural 50 ml, INCIA Erkekler Natural ml,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR