Benzer Ürünler
INCIA Kadınlar İçin Natural Roll-On Deodorant 50 ml
INCIA Kadınlar İçin Natural Roll-On Deodorant 50 ml
INCIA Kadınlar İçin Natural Roll-On Deodorant 50 ml

INCIA Kadınlar İçin Natural Roll-On Deodorant 50 ml

Marka : INCIA

INCIA Roll-On gözenekleri kapatmaz ve terlemeye engel olmaz. Sadece kötü kokuları etkisiz hale getirir.

INCIA Kadınlar İçin Doğal Roll-On 50 ml 

 

Ter kokusuna karşı etkilidir

INCIA Doğal Roll On içeriğinde bulunan doğal mineral tuzu sayesinde ter kokusuna sebep olan bakterilerin çoğalmasını engeller. Doğal bir süreç olan terlemeye engel olmaz.

Terlemeye engel olmaz

Ter kokusunu azaltmak için kullanılan deodorant veya antiperspirantlarda ter salgısını sağlayan gözenekleri tıkayan pek çok kimyasal kullanılmaktadır. Bu sayede terleme ve terlemeye bağlı ter kokusu oluşumu engellenmektedir. Oysa ki terlemek insan vücudu için olması gereken doğal bir süreçtir. Terleme yoluyla insan vücudu birçok toksini dışarıya atabilmektedir. INCIA Doğal Roll On Deodorant terlemeye engel olmadan sadece ter kokusuna karşı etki gösterir.

Cidinizin florası ile uyumludur

Hassas yapıda olan koltukaltı bölgesi ile uyumlu olması için cildin doğal bir bileşeni olan skualen ve bitkisel gliserin ile desteklenmiştir. Skualen cilt dokusunda doğal olarak bulunan antioksidan bileşendir. Gliserin cildin nem tutma yeteneğini artırarak yıpranmaya karşı koruma sağlar.

Yapışkan his bırakmaz, kumaşlarda leke bırakmaz

INCIA Doğal Roll On yüksek miktarda su ihtiva eder bu sebeple yapışkanlık hissini ortadan kaldırır. Giysilerde oluşan beyaz ve sarı lekeler, birçok deodorantta bulunan terlemeyi düzenleyici pudraların kullanımından kaynaklanmaktadır. INCIA Doğal Roll On terlemeyi önlemek adına herhangi bir aktif içermez. Bu sebeple giysiler üzerinde herhangi bir birikme yapmadan bu renklerin oluşumuna sebebiyet vermez

 

 

Etiketler
INCIA, INCIA Kadınlar, INCIA Kadınlar İçin, INCIA Kadınlar İçin Doğal, INCIA Kadınlar İçin Doğal Roll-On, INCIA Kadınlar İçin Doğal Roll-On Deodorant, INCIA Kadınlar İçin Doğal Roll-On Deodorant 50, INCIA Kadınlar İçin Doğal Roll-On Deodorant 50 ml, INCIA Kadınlar İçin Doğal Roll-On Deodorant ml, INCIA Kadınlar İçin Doğal Roll-On 50, INCIA Kadınlar İçin Doğal Roll-On 50 ml, INCIA Kadınlar İçin Doğal Roll-On ml, INCIA Kadınlar İçin Doğal Deodorant, INCIA Kadınlar İçin Doğal Deodorant 50, INCIA Kadınlar İçin Doğal Deodorant 50 ml, INCIA Kadınlar İçin Doğal Deodorant ml, INCIA Kadınlar İçin Doğal 50, INCIA Kadınlar İçin Doğal 50 ml, INCIA Kadınlar İçin Doğal ml, INCIA Kadınlar İçin Roll-On, INCIA Kadınlar İçin Roll-On Deodorant, INCIA Kadınlar İçin Roll-On Deodorant 50, INCIA Kadınlar İçin Roll-On Deodorant 50 ml, INCIA Kadınlar İçin Roll-On Deodorant ml, INCIA Kadınlar İçin Roll-On 50, INCIA Kadınlar İçin Roll-On 50 ml, INCIA Kadınlar İçin Roll-On ml, INCIA Kadınlar İçin Deodorant, INCIA Kadınlar İçin Deodorant 50, INCIA Kadınlar İçin Deodorant 50 ml, INCIA Kadınlar İçin Deodorant ml, INCIA Kadınlar İçin 50, INCIA Kadınlar İçin 50 ml, INCIA Kadınlar İçin ml, INCIA Kadınlar Doğal, INCIA Kadınlar Doğal Roll-On, INCIA Kadınlar Doğal Roll-On Deodorant, INCIA Kadınlar Doğal Roll-On Deodorant 50, INCIA Kadınlar Doğal Roll-On Deodorant 50 ml, INCIA Kadınlar Doğal Roll-On Deodorant ml, INCIA Kadınlar Doğal Roll-On 50, INCIA Kadınlar Doğal Roll-On 50 ml, INCIA Kadınlar Doğal Roll-On ml, INCIA Kadınlar Doğal Deodorant, INCIA Kadınlar Doğal Deodorant 50, INCIA Kadınlar Doğal Deodorant 50 ml, INCIA Kadınlar Doğal Deodorant ml, INCIA Kadınlar Doğal 50, INCIA Kadınlar Doğal 50 ml, INCIA Kadınlar Doğal ml,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR