Benzer Ürünler
INCIA Natural Beyazlatıcı Roll-On Deodorant 50 ml
INCIA Natural Beyazlatıcı Roll-On Deodorant 50 ml
INCIA Natural Beyazlatıcı Roll-On Deodorant 50 ml

INCIA Natural Beyazlatıcı Roll-On Deodorant 50 ml

Marka : INCIA

INCIA Roll-On gözenekleri kapatmaz ve terlemeye engel olmaz. Sadece kötü kokuları etkisiz hale getirir.

 

INCIA yer altı sularını kirletmez, doğaya zarar vermez. Ürünlerimiz; Triklosan, Paraben, Sentetik Parfüm, Alkol ve Boya İçermez. 

Cildinizin florasına dost.

Doğada %100 geri dönüşen gıda tipi ambalajlar kullanılır.

 

INCIA Beyazlatıcı Doğal Roll-On 50 ml 

 

Ter kokusuna karşı etkilidir

INCIA Beyazlatıcı Etkili Doğal Roll On Deodorant bir mineral tuz olan potasyum alum içerir. Potasyum alum ter kokusuna neden olan bakterileri kontrol altına alıcı özelliğe sahiptir. Koltuk altında kötü kokulara neden olan bakterileri etkisiz hale getirerek onların üremesini ve çoğalmasını engeller. Bu sayede koltuk altındaki gözenekleri kapatmadan sadece bakterilerin neden olduğu kötü kokunun oluşumunu engeller. Doğal bir süreç olan terlemeye engel olmaz.

Koltuk altında oluşan kararmalara karşı beyazlatıcı etki gösterir.

Epilasyon hatası, hormonal değişimler, sürtünme ve obezite gibi sorunlara bağlı olarak koltuk altı bölgesinde meydana gelen kararmalara karşı beyazlatıcı etki gösterir. Koltuk altınızın beyaz ve berrak görünümüne sahip olmasında etkilidir.

Terlemeye engel olmaz

Ter kokusunu azaltmak için kullanılan deodorant veya antiperspirantlarda ter salgısını sağlayan gözenekleri tıkayan aluminyum klorohidrat gibi maddeler kullanılmaktadır. Bu sayede terleme ve terlemeye bağlı ter kokusu oluşumu engellenmektedir. Oysa ki terlemek insan vücudu için olması gereken doğal bir süreçtir. Terleme yoluyla insan vücudu birçok toksini dışarıya atabilmektedir. INCIA Beyazlatıcı Etkili Doğal Roll On Deodorant terlemeye engel olmadan sadece ter kokusuna karşı etki gösterir.

Yapışkan his bırakmaz, kumaşlarda leke bırakmaz.

INCIA Beyazlatıcı Etkili Doğal Roll On Deodorant yüksek miktarda su ihtiva eder bu sebeple yapışkanlık hissini ortadan kaldırır. Giysilerde oluşan beyaz ve sarı lekeler, birçok deodorantta bulunan terlemeyi düzenleyici pudraların kullanımından kaynaklanmaktadır. INCIA Beyazlatıcı Etkili Doğal Roll On Deodorant terlemeyi önlemek adına herhangi bir aktif içermez. Bu sebeple giysiler üzerinde herhangi bir birikme yapmadan bu renklerin oluşumuna sebebiyet vermez.

Etiketler
INCIA, INCIA Natural, INCIA Natural Beyazlatıcı, INCIA Natural Beyazlatıcı Roll-On, INCIA Natural Beyazlatıcı Roll-On Deodorant, INCIA Natural Beyazlatıcı Roll-On Deodorant 50, INCIA Natural Beyazlatıcı Roll-On Deodorant 50 ml, INCIA Natural Beyazlatıcı Roll-On Deodorant ml, INCIA Natural Beyazlatıcı Roll-On 50, INCIA Natural Beyazlatıcı Roll-On 50 ml, INCIA Natural Beyazlatıcı Roll-On ml, INCIA Natural Beyazlatıcı Deodorant, INCIA Natural Beyazlatıcı Deodorant 50, INCIA Natural Beyazlatıcı Deodorant 50 ml, INCIA Natural Beyazlatıcı Deodorant ml, INCIA Natural Beyazlatıcı 50, INCIA Natural Beyazlatıcı 50 ml, INCIA Natural Beyazlatıcı ml, INCIA Natural Roll-On, INCIA Natural Roll-On Deodorant, INCIA Natural Roll-On Deodorant 50, INCIA Natural Roll-On Deodorant 50 ml, INCIA Natural Roll-On Deodorant ml, INCIA Natural Roll-On 50, INCIA Natural Roll-On 50 ml, INCIA Natural Roll-On ml, INCIA Natural Deodorant, INCIA Natural Deodorant 50, INCIA Natural Deodorant 50 ml, INCIA Natural Deodorant ml, INCIA Natural 50, INCIA Natural 50 ml, INCIA Natural ml, INCIA Beyazlatıcı, INCIA Beyazlatıcı Roll-On, INCIA Beyazlatıcı Roll-On Deodorant, INCIA Beyazlatıcı Roll-On Deodorant 50, INCIA Beyazlatıcı Roll-On Deodorant 50 ml, INCIA Beyazlatıcı Roll-On Deodorant ml, INCIA Beyazlatıcı Roll-On 50, INCIA Beyazlatıcı Roll-On 50 ml, INCIA Beyazlatıcı Roll-On ml, INCIA Beyazlatıcı Deodorant, INCIA Beyazlatıcı Deodorant 50, INCIA Beyazlatıcı Deodorant 50 ml, INCIA Beyazlatıcı Deodorant ml, INCIA Beyazlatıcı 50, INCIA Beyazlatıcı 50 ml, INCIA Beyazlatıcı ml, INCIA Roll-On,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR