One More Dekamin (24 Adet D,K,C Vitaminleri Bandı)
One More Dekamin (24 Adet D,K,C Vitaminleri Bandı)

One More Dekamin (24 Adet D,K,C Vitaminleri Bandı)

Marka : ONE MORE
İndirim Oranı : %60 İndirim
Fiyat : ₺750,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺300,00(KDV Dahil)

One More Dekamin bandı, içeriğinde barındırdığı D, K, C vitaminleri bileşenleriyle bağışıklık sistemimizi güçlendirerek bizi kötücüllerden korurken, içeriğindeki magnesium etkisiyle daha enerjik ve zinde hissetmenizi sağlar.

ADET

Artır Azalt

One More Dekamin Nedir?

 

 

 Yapılan klinik çalışmalar D vitamini takviyesinin “covid-19” hastalığında antikor üretimini arttırarak akut solunum yolu enfeksiyonunu önlemede olumlu potansiyelini göstermiştir.

 

Ayrıca D ve K vitaminlerinin birlikte alınmasının vücutta ekstra bir sinerji oluşturduğu bilinmektedir.

 

One More Dekamin bandı, içeriğinde barındırdığı D, K, C vitaminleri bileşenleriyle bağışıklık sistemimizi güçlendirerek bizi kötücüllerden korurken, içeriğindeki magnesium etkisiyle daha enerjik ve zinde hissetmenizi sağlar.

 

One More Dekamin bandının “Transdermal Dalga Teknolojisi” sayesinde vücudun ihtiyacı olduğu kadarını sistemimize dahil eder.

 

D Vitamini Nedir, Faydaları Nelerdir?

 

Güneş ışınlarının yardımıyla sadece deri yoluyla alınabildiği için “güneş ışığı vitamini” olarak da bilinen D vitamininin vücudumuzca yeteri oranda alınması “iskelet sistemimiz” ve diş sağlığımızın gelişimi için oldukça önemlidir.

 

Yapılan çalışmalar D vitamini takviyesinin “prostat kanserine” ve “diyabete” karşı koruyucu potansiyele sahip olabileceğini ortaya koymuştur.

 

Hayatımızda ki sınırlı yaşam tarzı, hava kirliliği, coğrafi konum, güneşsiz geçen mevsimler ve kısa gündüzlerin oluştuğu günler gibi birçok olumsuz etmen nedeniyle yeteri oranda D vitamini alınamamaktadır.

 

K2 Vitamini Nedir, Faydaları Nelerdir?

 

K Vitamini doğal olarak bazı sebzelerde bulunabilir, bununla birlikte bağırsaklarımızda bulunan yararlı bakteriler tarafından üretilir.

 

K vitamini temel olarak kardiyovasküler sistemde pıhtılaşma sorunlarını düzene koymakla görevli olduğu için önemli bir vitamindir.

 

C Vitamini Nedir, Faydaları Nelerdir?

 

C Vitamini en bilinen vitamin olmakla birlikte bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunan bir vitamindir.

 

Dokuları oluşturmasının yanı sıra çeşitli yaralanmalardan sonra vücudun iyileşme sürecine katkı sağlamaktadır.

 

C vitamini günlük hayatta yediğimiz taze meyve ve sebzelerden alınabilir.

 

Vücudumuz C vitaminini kendi kendine üretemez ve vücuttaki fazla C vitamini dışarıya atıldığı için vücutta yüksek miktarlarda depolanamaz.

 

Bu nedenle düzenli ve sağlıklı beslenmenin yanı sıra dışarıdan C vitamini takviyesi almak gerekmektedir.

 

 

Magnesium (Magnezyum) Nedir, Faydaları Nelerdir?

 

İnsan vücudunda en çok bulunan dördüncü mineral olan magnesium, sinir sisteminin ve kasların gevşemesini sağladığından anti-stres minerali olarak da bilinmektedir. Magnezyum vücutta birçok enzimi harekete geçirerek hücrelerin enerji üretmesine katkı sağladığı için insan sağlığı için önemi oldukça fazladır.

 

Dekamin Bandı Nereye Yapıştırılır?

 

One More Dekamin bandı, temizlenmiş ve kurulanmış cilt yüzeyine şekilde gösterildiği gibi yapıştırılır.

 

Paket içeriğinde 24 adet bant bulunmaktadır.

 

Günde 1 adet Dekamin bant yapıştırılarak 24 saatlik kullanım süresinden sonra yenisi ile değiştirilmelidir.

Uyarılar;

 

İlaç değildir, haricen kullanılır.

 

Hamilelik durumunda dikkatli kullanın.

 

Göz ve vücudun diğer hassas noktaları ile temastan kaçının.

 

Yanık veya yaralı cilt yüzeyine uygulanmamalıdır.

 

Özel ambalajıyla birlikte kuru ve rutubetsiz bir ortamda muhafaza edilmelidir.

 

Paket açıldıktan sonra en geç 2 ay içinde tüketilmelidir.

 

Direkt olarak güneş ışığında bırakılmamalıdır.

 

Çocukların erişemeyeceği yerlerde muhafaza ediniz.

Benzer Ürünler
Etiketler
One More, One More Dekamin, One More Dekamin 24, One More Dekamin 24 Adet, One More Dekamin 24 Adet DKC, One More Dekamin 24 Adet DKC Vitaminleri, One More Dekamin 24 Adet DKC Vitaminleri Bandı, One More Dekamin 24 Adet DKC Bandı, One More Dekamin 24 Adet Vitaminleri, One More Dekamin 24 Adet Vitaminleri Bandı, One More Dekamin 24 Adet Bandı, One More Dekamin 24 DKC, One More Dekamin 24 DKC Vitaminleri, One More Dekamin 24 DKC Vitaminleri Bandı, One More Dekamin 24 DKC Bandı, One More Dekamin 24 Vitaminleri, One More Dekamin 24 Vitaminleri Bandı, One More Dekamin 24 Bandı, One More Dekamin Adet, One More Dekamin Adet DKC, One More Dekamin Adet DKC Vitaminleri, One More Dekamin Adet DKC Vitaminleri Bandı, One More Dekamin Adet DKC Bandı, One More Dekamin Adet Vitaminleri, One More Dekamin Adet Vitaminleri Bandı, One More Dekamin Adet Bandı, One More Dekamin DKC, One More Dekamin DKC Vitaminleri, One More Dekamin DKC Vitaminleri Bandı, One More Dekamin DKC Bandı, One More Dekamin Vitaminleri, One More Dekamin Vitaminleri Bandı, One More Dekamin Bandı, One More 24, One More 24 Adet, One More 24 Adet DKC, One More 24 Adet DKC Vitaminleri, One More 24 Adet DKC Vitaminleri Bandı, One More 24 Adet DKC Bandı, One More 24 Adet Vitaminleri, One More 24 Adet Vitaminleri Bandı, One More 24 Adet Bandı, One More 24 DKC, One More 24 DKC Vitaminleri, One More 24 DKC Vitaminleri Bandı, One More 24 DKC Bandı, One More 24 Vitaminleri, One More 24 Vitaminleri Bandı, One More 24 Bandı, One More Adet,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR